Yakın Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri

Yakın Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri

Yakın Koruma hizmetlerimizde bizlerden sertifikalı olarak tam anlamı ile kurumsal hizmet alabilirsiniz. Personellerimiz uzak doğu spor teknikleri  ile dereceli olup her biri alanında uzmandır. Canınızın, malınızın ve ailenizin güvenliğinde profesyonel olarak “Bizimle Güvendesiniz.” anlayışı ile çözümler sunup özel koruma ekiplerimizden 365 gün 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Özel  Koruma Kişilerin sosyal statüleri, kariyerlerindeki mevkileri ve diğer birçok etken kişi veya kişiler tarafından süre gelen standart yaşamlarına müdahale edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Bu müdahale bazen küçük çaplı sözlü ithamlar olabilmekte, bazen ise fiziki müdahalelere kadar uzanmaktadır. Bu tür durumların yaşanmaması adına risk altında olan kişilerin özel koruma ile yaşamlarını sürdürmesi, bir lüks değil ihtiyaçtır.

Sanatçı/Ünlü Yakın Koruma

Enon Grup güvenlik, Kamu kişiliklerinin özel gereksinimlerine yıldızlar,aktörler,şarkıcılar,sporcular,modeller,vb. uyarlanmış bir kişisel yakın koruma hizmetidir. Ünlü yakın korunması, her zaman yıldızlarına yaklaşmak isteyen kalabalığın veya hevesli bireylerin yönetimini içerecektir ve bu nedenle, yakın koruma personelimiz  kibarca davranma konusunda deneyimlidir ancak etkili bir şekilde bu senaryolara hakimdir.

İş Adamı Yakın Koruma

İş Adamı Yakın Koruma Uluslararası Firma ve Şirketlerin üst düzey koruma ihtiyaçları doğrultusunda, üst düzey yöneticilere, VİP ve CİP’lere koruma hizmeti vermekteyiz. Bu kapsamda, bölgeyi, ulaşım sistem ve yollarını, suç tiplerini ve suçlu profillerini çok iyi bilen ve bunlara karşı müşterilerimizi korumak için alacakları önlemleri çok hızlı uygulayabilen profesyonel güvenlik uzmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Aile Yakın Koruma

Aile Yakın Koruma Ahlaki ve fiziksel bütünlükleri tehdit edilen kişilerin korunması (tehditler, taciz, şantaj, izlenme, vb.). Türkiye’nin her yerine hızlı bir şekilde müdahale edebilme kapasitemiz sayesinde, müşterilerimize tüm seyahatlerinde eşlik edebilir, gerektiğinde konut ve işyerlerini güvence altına alabiliriz. Koruma görevlerimiz aynı zamanda, yokluğunda veya belirli durumlarda, en küçük olan aile üyelerini korumak isteyen insanlar için de geçerlidir.

Etkinlik Organizasyon Güvenlik Hizmeti

Etkinlik Güvenlik Hizmetleri profesyonel etkinlik güvenliği sunmaktadır. Küçük ve büyük olan konserler,konferanslar ve toplantılar güvenliğin bir zorunluluk olduğu etkinliklerdir. Yüksek enerji ortamı nedeniyle, konserlerdeki kalabalıklar ve alkoller kaotik bir karışıma neden olabilir. Enon Grup güvenlik personelleri, sarhoşluk sonucu aşırı içki veya şiddet içeren kalabalıkları ve durumları ele almak için eğitilmiştir.

Özel Güvenlik Hizmetleri

Enon Grup olarak; özel güvenlik alanında ve konusunda uzman kişileri seçerek oluşturduğumuz profesyonel kadromuz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve global standartlardaki kalite politikamızla hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların güvenliğini en üst düzeyde, özel güvenlik şirketi olarak sağlamayı garantiliyoruz.

K9 Hizmetleri

Enon Grup güvenlik Özel Güvenlik sektörüne Patlayıcı Madde Dedektörü, Narkotik Dedektörü ve Koruma Devriye Görev köpekleri eğitimleri ve değişik branşlar da eğitimli K9 temini yapmaktadır.

Enon Grup “Sizden bir ekip” sloganıyla, doğru parçaları bir araya getirerek, profesyonel işlere imzasını atan şirketler topluluğudur.

Enon Grup Bilgi Danışmanlık Hizmetleri

müşteri hizmetleri enon yakın koruma7/24 Online Olan Bilgi Danışmanlık Hizmetlerimize (0536 994 47 05) Telefondan ulaşabilirsiniz.

Mail:info@enongrup.com