İş Adamı Yakın Koruma

İş Adamı Yakın Koruma Uluslararası Firma ve Şirketlerin üst düzey koruma ihtiyaçları doğrultusunda, üst düzey yöneticilere, VİP ve CİP’lere koruma hizmeti vermekteyiz. 

Bu kapsamda, bölgeyi, ulaşım sistem ve yollarını, suç tiplerini ve suçlu profillerini çok iyi bilen ve bunlara karşı müşterilerimizi korumak için alacakları önlemleri çok hızlı uygulayabilen profesyonel güvenlik uzmanlarımızla hizmet vermekteyiz. 
Enon Grup, bölgedeki yerel özel ve genel güvenlik birimleri ile koordineli çalışarak, müşterilerine en iyi koruma hizmetini sağlamaktadır. 

Enon Grup olarak, İş Adamı Yakın Koruma üst düzey koruma ile birlikte, iş adamlarına, ihtiyaçlar doğrultusunda, kısa uzun dönemli koruma, gizli koruma, silahlı koruma hizmetlerini de vermekteyiz. 

Çalışmalarımız, müşterilerimize karşı olabilecek tehlike ve tehditlerin önüne geçebilmek için öncelikle güven, analiz, risk yönetimi, planlama, etkin ve uygun kaynak kullanımı, profesyonel personel istihdam, hızlı ve etkili karşı koyma yöntemleri içermektedir. 

İş Adamı Yakın Koruma hizmetlerimiz, yakın korumayı bütünsel bir yaklaşım sunar. Başka bir deyişle, bir tehdit perspektifinden bakılması gereken her konu ele alınmaktadır.

Ayrıca İş Adamı Yakın Koruma müşterilerimizin mahremiyeti ve özel hayatları ile ilgili konularda son derece hassas davranmasını bilen üst düzey profesyoneller ile çalışmaktadır.