Aile Yakın Koruma Enon Grup

Aile Yakın Koruma Ahlaki ve fiziksel bütünlükleri tehdit edilen kişilerin korunması (tehditler, taciz, şantaj, izlenme, vb.).

Aile yakın koruma önlemlerimiz, ciddi tehditler altında olan veya genel olarak güvenliğini sağlama konusunda istekli olan kişiler için uygundur. Türkiyenin her yerine hızlı bir şekilde müdahale edebilme kapasitemiz sayesinde, müşterilerimize tüm seyahatlerinde eşlik edebilir, gerektiğinde konut ve işyerlerini güvence altına alabiliriz. Koruma görevlerimiz aynı zamanda, yokluğunda veya belirli durumlarda, en küçük olan aile üyelerini korumak isteyen insanlar için de geçerlidir.

Çalışmalarımız, müşterilerimize karşı olabilecek tehlike ve tehditlerin önüne geçebilmek için öncelikle güven, analiz, risk yönetimi, planlama, etkin ve uygun kaynak kullanımı, profesyonel personel istihdam, hızlı ve etkili karşı koyma yöntemleri içermektedir. 

Yakın koruma hizmetlerimiz,yakın korumayı bütünsel bir yaklaşım sunar.Başka bir deyişle,bir tehdit perspektifinden bakılması gereken her konu ele alınmaktadır.

Ayrıca, müşterilerimizin mahremiyeti ve özel hayatları ile ilgili konularda son derece hassas davranmasını bilen üst düzey profesyoneller ile çalışmaktadır.

Enon Grup “Sizden bir ekip” sloganıyla, doğru parçaları bir araya getirerek, profesyonel işlere imzasını atan şirketler topluluğudur.

Enon Grup Bilgi Danışmanlık Hizmetleri

müşteri hizmetleri7/24 Online Olan Bilgi Danışmanlık Hizmetlerimize (0536 994 47 05) Telefondan ulaşabilirsiniz.

Mail:info@enongrup.com