Etkinlik Güvenlik Hizmetleri

Etkinlik Güvenlik Hizmetleri profesyonel etkinlik güvenliği sunmaktadır. Küçük ve büyük olan konserler,konferanslar ve toplantılar güvenliğin bir zorunluluk olduğu etkinliklerdir. Yüksek enerji ortamı nedeniyle, konserlerdeki kalabalıklar ve alkoller kaotik bir karışıma neden olabilir. Enon grup güvenlik personelleri, sarhoşluk sonucu aşırı içki veya şiddet içeren kalabalıkları ve durumları ele almak için eğitilmiştir.

Etkinliğiniz ne olursa olsun, en önemli kısmı, özel güvenliğini atlamayın . Konuklarınızın güvenliği ve refahı, mülkün korunması ve etkinlikte çalışanların korunması, herhangi bir topluluğun en önemli yönüdür. Özel etkinlik güvenliği, kalabalığı kontrol ederek veya etkinlikte bulunan kişilerin huzur ortamını nasıl koruyacağını bilerek, yetkin ve deneyimli hizmet sunmaktadır.

Çalışmalarımız, müşterilerimize karşı olabilecek tehlike ve tehditlerin önüne geçebilmek için öncelikle güven, analiz, risk yönetimi, planlama, etkin ve uygun kaynak kullanımı, profesyonel personel istihdam, hızlı ve etkili karşı koyma yöntemleri içermektedir. 

Yakın koruma hizmetlerimiz,yakın korumayı bütünsel bir yaklaşım sunar.Başka bir deyişle,bir tehdit perspektifinden bakılması gereken her konu ele alınmaktadır.

Enon Grup “Sizden bir ekip” sloganıyla, doğru parçaları bir araya getirerek, profesyonel işlere imzasını danışmanlık şirketidir.

Enon Grup birbirine yakın birçok iş grubunu bir araya toplayarak, tecrübeli yönetim kadrosuyla 24 saat hizmet veren, etkin ve sonuç odaklı çözüm ortağınızdır.

Danışmanlık Hizmetleri

müşteri hizmetleri7/24 Online Olan Danışmanlık Hizmetlerimize (0536 994 47 05) Telefondan ulaşabilirsiniz.

info@enongrup.com