vale hizmetleri

Enon Grup Vale Hizmetleri; Üst Düzey Protokol Daveti, Alışveriş Merkezi, Otel, Hastane, Restoran, Plaza, Kongre Merkezi, Açılış, Parti, Konser, Açık Hava Etkinliği, Spor Etkinliği, Kayak Merkezi ve diğer organizasyonlar da dahil olmak üzere tüm mekan ve tesisler için Otopark ve Vale Hizmeti sunmaktadır.

Enon Grup Otopark Yönetimi, Ulaştırma Hizmetleri ve Park İhtiyaçları için en iyi çözümleri sağlamaktadır.   2009 yılında kurulan Enon Grup seçkin kişilerden oluşan geniş kadrosu, tecrübe, deneyim ve “hizmet için hizmet” anlayışı ile Türkiye genelinde bir kuruluştur. Enon Grup ülkemizde yapılan üst seviye organizasyonlarda görev almıştır.

Enon Grup eğitimli, profesyonel personel ve çağdaş hizmet kanununu benimseyen firmamız hizmet verdiği kişi ve kurumlara daima müşteri memnuniyetini yaşatmış ve yaşatacaktır.

Huzur, güven ve kaliteyi bir araya getiren firmamız gün geçtikçe, Türkiye ve Dünya çapında büyümekte ve gelişmektedir.

NEDEN BİZ ?

Enon Grup Türkiye genelinde birçok firmada bulunmayan Vale Sigortası ile aracınızı güvence altına almaktadır.Uzman, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile sürekli gelişmekte ve büyümektedir

Enon Grup “Sizden bir ekip” sloganıyla, doğru parçaları bir araya getirerek, profesyonel işlere imzasını danışmanlık şirketidir.

Danışmanlık Hizmetleri

müşteri hizmetleri7/24 Online Olan Danışmanlık Hizmetlerimize (0536 994 47 05) Telefondan ulaşabilirsiniz.

info@enongrup.com