Temizlik Hizmetleri

Enon  Grup İstanbul Temizlik Şirketi olarak 2009 yılından günümüze, temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Emeğin yoğun olduğu temizlik sektörü, standartların sağlanmasının da zor olduğu bir sektördür. İnsan unsurunun önemli rol oynadığı temizlik işlerinde, kalitemizi yeterli bulmayarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve taleplerine göre her geçen gün kalitemizi artırmaktayız. Temizlik sektörüne girdiğimiz ilk günden itibaren, işimiz de en iyisi olmayı amaçladık, bu bağlamda uzman personeller yetiştirdik, ofis temizliğinden, dış cephe cam temizliğine, ev temizliğinden hastane temizliğine, inşaat sonrası temizlikten ilaçlama hizmetleri gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Kurumsal işletmelerin asli ve kısmi olarak temizlik hizmetlerini yerine getirmekteyiz. Temizlik şirketlerinin asli görevi, en iyi hizmeti ekonomik olarak sağlamaktır. Bunun bilincinde olarak, değişen rekabet koşullarına ve ihtiyaçlara göre kendimizi yenilemeyi prensip haline getirdirdik. Kalitemizi her geçen gün artırmak, en büyük hedefimiz. Gerekmedikçe kimyasal temizlik ürünlerini kullanmaktan kaçınmakta, organik ürünlere öncelik vermekteyiz. Personelimiz iş hayatına başlamadan önce temizlik ürünlerinin kullanımı ile ilgili eğitim almaktadır.

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi temizlik sektörünü de olumlu etkilemiştir, insan gücünün daha az kullanılması ve daha kaliteli temizlik hizmetlerinin sağlanması için makine parkurumuzu her sene yeniliyoruz. İş yerlerinizde, kullandığımız temizlik ürünleri seçkin firmaların ürünleri olup, sizlerin sağlığına önem veriyoruz

Hizmet sunduğumuz işletmelerin, düzenlerine saygı gösterip, istenilen temizlik hizmetlerini, istenilen zaman aralıklarında yapmaktayız. Acil temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel bilgi ve birikimimiz ile hızlı cevap vermekteyiz.

Firmalarınıza sizin istediğiniz gün veya saat kadar temizlik hizmeti talebinde bulunabilir veya bizim danışmanlığımız da bizim belirlediğimiz saat aralıklarında hizmet alabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki, düzenli yapılan temizlik işlemleri hem işletmenize kurumsal bir hava katar, hem de çalışan personelinizin verimini artırır.  Kullandığımız temizlik malzemelerinin tümü testten geçmiş, TSE uygun ve bilgi ve birikimimiz ile doğru yerlerde kullanılmaktadır. 

İşletmelerinizin temizlik hizmetlerini devir aldığımızda, tüm ekipman ve temizlik malzemeleri firmamıza ait oluyor. İhtiyaçlarına yönelik hazırladığımız temizlik planları ile işletmeniz yıl sonu rakamlarına baktığında kazançlı bir iş ortaklığı yaptığını görecektir.

Hızla gelişen temizlik sektöründe değişen müşteri beklentilerine uygun hizmet vermek kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini sağlamak kalite politikamızdır.