Concierge hizmeti

Concierge Hizmetleri

Concierge Hizmetleri Kapsamında; güvenlik, temizlik, limuzin servisi, helikopter transferi, otel rezervasyon, bilet temini, uluslararası hava alanı transferi, asistanlık hizmeti, organizasyon hizmeti, fuar tanıtımı, açılış-davet, düğün organizasyonu, kokteyl-parti, doğum günü organizasyonu, taşınma hizmeti, yat kiralama, lüks araç kiralama, segway kiralama, shuttle transfer gibi çözümler sağlamaktadır.

Her türlü hizmet ağında her gün yenilen ve çeşitlenen çalışmalarınız ile sizlere bu alanda yardımcı olmayı amaçlayarak genişlemeye devam ediyoruz. Bu alandaki belirli olan misyonumuz ile birlikte her gün yeni tür hizmetlere olarak sağlanmaktadır. Enon Grup olarak yapılan hizmetlerimizin arasında yer olan Concierge Hizmetleri artık müşterilerimizin ulaşım imkanına sunulmuştur.

Concierge nedir?

Bu hizmetler nelerdir? Bu kelime son dönemlerde ülkemizde hizmet amaçlı kurulan sektörlerin kullanmış olduğu bir terimdir. Concierge esasen Fransızca kökenli bir kelimedir. Anlamı ise “kapıcı” olarak bilinmektedir. Fransa’da otellerde ilk olarak verilmeye başlayan Concierge Hizmeti, daha sonra yayılarak dünya genelinde verilen tüm hizmetlerin bir başlık altında toplanması olarak bilinmektedir. Bu terim ile birlikte gerek emlakçıların büyük projeler ile birlikte verilen hizmetlerinde ana başlık olarak belirlenmiştir.

Concierge hizmetlerinin Enon Grup olarak verilecek hizmetleri ise, müşterilerimizin her türlü istek ve arzularını karşılayacak şekilde, konusunda uzman ve profesyonel personeller ile giderilmektedir.

Enon Grup olarak size verilecek tüm hizmetlerimiz bu alanda birleştirilerek, sitemizde bulunan ve hali hazırda verilmekte olan “Araç Kiralama Hizmetleri, Güvenlik Hizmetleri, Hava alanı Transfer Hizmeti, Otopark Yönetimi Hizmeti, Özel Şoför Hizmeti, Vestiyer Hizmeti ve Yat Kiralama Hizmeti” ile bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza vesile olmaktadır.

Yapılan müşteri beğenileri ile birlikte günden güne büyüyen potansiyel müşteri artımı ile bu hizmetler devam etmektedir. Yapılan hizmetlerin güvenli ve en kısa sürede tamamlanması ile müşterilerin her türlü hizmet alımlarında kullanılan Concierge Hizmetleri yeni yapılan çalışmalar arasına eklenerek tamamlanmıştır.

Enon Grup “Sizden bir ekip” sloganıyla, doğru parçaları bir araya getirerek, profesyonel işlere imzasını atan şirketler topluluğudur.

Enon Grup Concierge; Güvenli ve Kaliteli Hizmet Sunar…

Enon Grup Danışmanlık Hizmetleri

müşteri hizmetleri7/24 Online Olan Danışmanlık Hizmetlerimize (0536 994 47 05) Telefondan ulaşabilirsiniz.

Mail:info@enongrup.com