Bornova Site Yönetimi – 0545 660 82 12
2 Ocak 2021
İzmir Site Yönetimi – 0545 660 82 12
3 Ocak 2021

Güzelyalı Site Yönetimi – 0545 660 82 12

Güzelyalı Site Yönetimi

Güzelyalı Site Yönetimi

Güzelyalı site yönetimi Alanında uzman ve eğitimli kadrosu ile hizmet sektöründe faaliyet gösteren Enon grup Site Yönetimi Hizmetleri Türkiye’nin saygın kuruluşlarına yasanın gerektirdiği uygulamalarla birlikte projenin karakteristik yapısı, sosyal statüsü, lokasyonu gibi özellikleri dikkate alarak; Bina ve Site Yönetimi, İşletme ve Kiralama, Temizlik, Teknik Bakım ve Onarım, Bahçe Bakım ve Peyzaj, Pest Kontrol ve İlaçlama, Bordrolama ve Güvenlik Hizmetlerini kapsayan profesyonel tesis yönetim hizmeti sunmaktayız.

Enon grup Güzelyalı site yönetimi 4857 sayılı iş kanunu, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun ve yönetmelikleri ile 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanun ve kurallarına uygun olarak personellerine sağladığı bilgi ve eğitimlerin yanı sıra takım çalışmasına verdiği önemle de kurumların gerek iş çevresi gerekse de sosyal çevrelerinde sürekli artan hizmet standartları beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı gaye edinmiştir.

Bina Site Yönetimi

İnsanların ortak yaşam alanlarında sorunsuz yaşayabilmesi, üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi ile mümkündür. Özellikle bina ve sitelerde ikamet eden çok sayıda komşu, birbirinin hakkını korumalı ve ortak konan riayet etmelidir. Bina aidatı başta olmak üzere, temizlik ve benzer hizmetlerin yerine getirilmesi, gerçekten önemli bir zorunluluktur.

Bina ve sitelerin kendi oluşturdukları yönetim unsurları bazı durumlarda yetersiz olabilir. İşte burada devreye giren bina ve yönetim sistemi pek çok sorunu daha oluşmadan ortadan kalkmasına yardımcı olur. Bu alanda güvenli ve profesyonel olan firmamız, bu ve benzer tüm gerekli ihtiyaçlarınızı karşıladığı gibi, aynı çatı altında toplanan komşularında iyi geçinmesi için profesyonel bir hizmet sunuyor.

Enon grup olarak bizler müşterilerimize bireysel ve ortak kullanım alanlarında güvenli ve konforlu bir yaşam alanı sağlamayı ilke edindik. Profesyonel hizmet anlayışını amaç edinen Enon grup bina ve Tesis Yönetimi Hizmetleri olarak çözüm ortağınız olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtiriz.

Enon Grup “Sizden bir ekip” sloganıyla, doğru parçaları bir araya getirerek, profesyonel işlere imzasını danışmanlık şirketidir.

Bilgi teklif için müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçebilirsiniz. Telefon numaralarımız günün her saatinde sizlere cevap vermektedir.

Enon Grup Danışmanlık Hizmetleri

7/24 Online Olan Danışmanlık Hizmetlerimize (0545 660 82 12) Telefondan ulaşabilirsiniz.

Mail:info@enongrup.com

Anahtar Kelime; Bina ve Site Yönetimi 

 

 

 

Va notato, anche se un farmaco falso contiene ns alcuni ingredienti attivi, questi medicinali contengono una quantità inferiore di sostanza https://disfunzioneerettile.org/levitra.html
Le farmacie online riempiono milioni di prescrizioni online ogni giorno
https://disfunzioneerettile.org/cialis-generico.html

Ecco cosa dovresti sapere sulla questione e su come mantenerti in buona salute
https://disfunzioneerettile.org/viagra-generico.html
Ricorda che l’acquisto di sostanze controllate online senza una prescrizione valida può essere punito con la reclusione ai sensi della legge federale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir