Mavi Tur -0536 994 47 05
31 Mayıs 2020
Bodrum Mavi Tur -0536 994 47 05
31 Mayıs 2020

Göcek Mavi Tur

Fethiye Mavi Tur  – 0536 994 47 05

Fethiye Mavi Tur yat kiralama İstanbul, İzmir, Muğla hizmetinizde  Covid-19 salgınından sonra  yeni normalleşme döneminde en özel anılarınızın güzel günlerinizin vazgeçilmez ve eşsiz güzellikteki Ege ve Akdeniz  kıyılarını yalılarını koylarını mavi tur eşiğinde gezebilir ve denizin keyfini çıkartabilirsiniz.  Tartışmasız en iyi deniz gezgincisi Enon Grup Fethiye Mavi Tur yat kiralama İstanbul, İzmir,Muğla  ile yatlarımızla 7/24 yemekli ve yemeksiz hizmetinizdedir.  Enon Grup güvencesi altında neşeli vakitleri geçirmeniz için tüm planlamalar operasyon birimimizce yapılır sizlere keyifli bir yolculuk ve gezi sunar.

Fethiye Mavi Tur

Fethiye Mavi Tur Kalınmak istenen gün sayısının gelen misafirlerimizin isteği doğrultusunda belirlendiği turlardır. Gün kısıtlaması yoktur.
Turlarımız başlangıcı Fethiye, Göcek veya talebinize göre değişkenlik göstermektedir.  Belli bir rotamız olduğu gibi, hangi koyda ne kadar süre kalmak istediğinizi siz de belirleyebilirsiniz.

Ege ve Akdeniz’in en güzel koylarında, yeşille mavinin binlerce tonunun kaynaştığı doğal bir ortamda, sürükleyici bir yolculuğa ister dostlarınızla, ister ailenizle başbaşa olabileceğiniz özel covid-19 salgınından sonra  yeni normalleşmeye ve sağlık açısından en uygun tatilde sizleri misafir etmek isteriz.

Gezeceğimiz koylar ile her bir koyda kalma süremiz, misafirlerimizin de görüşleri ile belirlenir.

Sizin getirdiğiniz ya da bizden istediğiniz yiyecek ve içecekleri, gezi sırasında sizin arzu ettiğiniz zamanlarda sizlere sunmaktayız.

Mavi yolculuk öncesi yapılan alışveriş, misafirlerimiz arzu ederlerse kendileri tarafından ya da beraber yapılmaktadır.

İstanbul ve İzmir, Muğla denizlerin en iyi tekne ve yatlarını barındırıyor olması müşterilerimiz için konfor konusunda tercih sebebi olmamızı sağlıyor. 24 Saat İletişim kurabileceğiniz firmamıza özel günleriniz için plan ve fikir danışmanlığı yapılıyor.

Tekne ve yatlarımızın tümünde profesyonel ses sistemi bulunmaktadır. Organizasyon öncesinde seçmiş olduğunuz tekne ve yatı bağlı olduğu iskelelerde gelip görebilirsiniz. Bir çok tekne ve yat arasından bütçenize ve kişi sayınıza uygun tekneyi seçip Yemekli/Yemeksiz ve Alkollü/alkolsüz tercihler yapabilirsiniz.

Hayallerinizin güzel, mutlu ve sağlıklı geçmesi için size bir telefon kadar yakınız.

Enon Grup “Sizden bir ekip” sloganıyla, doğru parçaları bir araya getirerek, profesyonel işlere imzasını danışmanlık şirketidir.

Enon Grup birbirine yakın birçok iş grubunu bir araya toplayarak, tecrübeli yönetim kadrosuyla 24 saat hizmet veren, etkin ve sonuç odaklı çözüm ortağınızdır                          

Danışmanlık Hizmetleri

müşteri hizmetleri7/24 Online Olan Danışmanlık Hizmetlerimize (0536 994 47 05) Telefondan ulaşabilirsiniz.

info@enongrup.com

ENON GRUP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir