Çeşme Yat Kiralama-0536 994 47 05
7 Ağustos 2019
Göcek Mavi Tur -0536 994 47 05
29 Mayıs 2020

Çeşme Yat Kiralama

Ilıca Tekne ve Yat Turu – 0536 994 47 05

Ilıca yat kiralama İzmir özel anılarınızın güzel günlerinizin vazgeçilmez ve eşiz güzellikteki Çeşme kıyılarını yalılarını koylarını Ilıca yat kiralama ile  Nişan, Nikah Sonrası Eğlence/yemek, Teknede Şirket Yemekleri, Teknede Mezuniyet Balosu, Yatta/Teknede Doğum Günü, Yatta Evlilik Teklifi. Motivasyon Geceleri, Teknede Fasıl, Yüzme Turu, Yıl Başı Partileri, İftar Yemekleri, Kahvaltı Turları,  Ada Turları gibi gezilerinde tartışmasız en iyi deniz gezgincisi Enon Grup Ilıca yat kiralama İzmir Çeşme ile yatlarımızla 7/24 yemekli ve yemeksiz hizmetinizdedir.  Enon Grup güvencesi altında neşeli vakitleri geçirmeniz için tüm planlamalar operasyon birimimizce yapılır sizlere keyifli bir yolculuk ve gezi sunar.

Ilıca Yat Kiralama

İstanbul ve İzmir denizlerin en iyi tekne ve yatlarını barındırıyor olması müşterilerimiz için konfor konusunda tercih sebebi olmamızı sağlıyor. 24 Saat İletişim kurabileceğiniz firmamıza özel günleriniz için plan ve fikir danışmanlığı yapılıyor.

Tekne ve yatlarımızın tümünde profesyonel ses sistemi bulunmaktadır. Organizasyon öncesinde seçmiş olduğunuz tekne ve yatı bağlı olduğu iskelelerde gelip görebilirsiniz. Bir çok tekne ve yat arasından bütçenize ve kişi sayınıza uygun tekneyi seçip Yemekli/Yemeksiz ve Alkollü/alkolsüz tercihler yapabilirsiniz.

Yatlarımızı saatlik olarak kiralayabilirsiniz. Saatlik yat kiralama hizmetimizde boğazdaki tur boyunca yeni trend müzikler eşliğinde seyre koyulacaksınız. Saatlik yat kiralama süresi en az 2 saattir. Talebinize göre 3, 4, 5 saat ve üzeri sürelerde kiralık yat hizmeti alabilirsiniz. Saatlik kiralama da tur saatleri organizasyon sahibi tarafından belirlenir. Saat sınırlamamız yok!

Hayallerinizin ve Sürprizlerinizin güzel ve mutlu geçmesi için size bir telefon kadar yakınız.

Enon Grup “Sizden bir ekip” sloganıyla, doğru parçaları bir araya getirerek, profesyonel işlere imzasını danışmanlık şirketidir.

Enon Grup birbirine yakın birçok iş grubunu bir araya toplayarak, tecrübeli yönetim kadrosuyla 24 saat hizmet veren, etkin ve sonuç odaklı çözüm ortağınızdır.

Extra Süprizler 

Fotoğraf Çekimi, Video Çekimi, Balon Süsleme, Uçan Balon, Harf Balon, Havai Fişek Atışları, Fasıl Ekibi, Kemancı, Dansöz                                        

Danışmanlık Hizmetleri

müşteri hizmetleri7/24 Online Olan Danışmanlık Hizmetlerimize (0536 994 47 05) Telefondan ulaşabilirsiniz.

info@enongrup.com

ENON GRUP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir