Kabataş Özel Güvenlik Şirketi – 0536 994 47 05
4 Kasım 2018
Karaköy Özel Güvenlik Şirketi – 0536 994 47 05
5 Kasım 2018

Doğum Günü Kiralık Yat

Doğum Günü Kiralık Yat– 0536 994 47 05

Doğum Günü Kiralık Yat İstanbul özel anılarınızın güzel günlerinizin vazgeçilmez ve eşiz güzellikteki İstanbul’umuzun kıyılarını yalılarını koylarını Doğum Günü Kiralık Yat tekne turu İstanbul ile evlilik teklifi,  doğum günü, iş gezisi, kokteyl, parti, nişan, düğün, sünnet gezilerinde tartışmasız en iyi deniz gezgincisi Doğum Günü Kiralık Yat İstanbul ile gemilerimiz 7/24 yemekli ve yemeksiz hizmetinizdedir. Doğum Günü Kiralık Yat  İstanbul güvencesi altında neşeli vakitleri geçirmeniz için tüm planlamalar operasyon birimimizce yapılır sizlere keyifli bir yolculuk ve gezi sunar. Tekne turu İstanbul denizlerin en iyi tekne ve yatlarını barındırıyor olması müşterilerimiz için konfor konusunda tercih sebebi olmamızı sağlıyor. 24 Saat İletişim kurabileceğiniz firmamıza özel günleriniz için plan ve fikir danışmanlığı yapılıyor.

Hayallerinizin ve Sürprizlerinizin güzel ve mutlu geçmesi için size bir telefon kadar yakınız.

Enon Grup “Sizden bir ekip” sloganıyla, doğru parçaları bir araya getirerek, profesyonel işlere imzasını atan şirketler topluluğudur.

Enon Grup birbirine yakın birçok iş grubunu bir araya toplayarak, tecrübeli yönetim kadrosuyla 24 saat hizmet veren, etkin ve sonuç odaklı çözüm ortağınızdır.

Danışmanlık Hizmetleri

müşteri hizmetleri7/24 Online Olan Danışmanlık Hizmetlerimize (0536 994 47 05) Telefondan ulaşabilirsiniz.

info@enongrup.com

ENON GRUP

Doğum Günü Yat Turu, Doğum Günü Günlük Tekne Turu, Doğum Günü Günlük Gezi Teknesi, Doğum Günü Yat Kiralama, Doğum Günü Günlük Yat Kiralama

1 Comment

  1. […] Nişan, Nikah Sonrası Eğlence/yemek, Teknede Şirket Yemekleri, Teknede Mezuniyet Balosu, Yatta/Teknede Doğum Günü, Yatta Evlilik Teklifi. Motivasyon Geceleri, Teknede Fasıl, Yüzme Turu, Yıl Başı Partileri, […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir